Levná plastová okna a dveře Teplice

Hliníková okna a dveře

V aktuální době nabízíme 2 profily. MB-45 a MB-60.

MB-45 je moderní hliníkový systém, který díky výrazným architektonickým prvkům nejen skvěle vypadá, ale také je výjimečný v uchovávání tepla. Konstrukční hloubka okna je 45mm (rám), 54mm (křídlo), u dveří pak 45mm a 45mm. Tento tvar profilu dal vzniknout štíhlým, ale zároveň velmi pevným a odolným oknům a dveřím. Důležitou výhodou MB-45 je možnost ohýbání profilů, včetně rámů, křídla a šněrování, které umožňuje provádět různé druhy oblouků a obloukových konstrukcí.
Těsnost je zajištěna použitím speciálního těsnění EPDM ze syntetického kaučuku, který zajišťuje odolnost proti stárnutí i při dlouhodobém provozu.

MB-60 obsahuje prvky profilu MB-45, konstrukční hloubka okna i dveří je však jiná, přesněji 60mm a 60mm u okna, respektive 60mm a 69mm u dveří. MB-60 se vyznačuje nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla. Systém využívá termální profilování ve tvaru omega s šířkou 24mm (okna) a 14 mm (dveře) z polyamidu, vyztuženého skelnými vlákny. Tento tvar zvyšuje tuhost profilů ve srovnání s plochou a usnadňuje odvodnění, čímž je zároveň zajištěna odpovídající tepelná izolace za každého počasí.